436 podržavalaca

Anonimno
Negde
pre 3 sata · Sramota kakve autobuse imamo
Bojan Milovic
Negde
pre 3 sata · da je samo klima u piatnju,stari autobusi,bezobrazni vozači,svašta nešto
Goran Nikolic
Negde
pre 11 sati · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 27. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 11 sati · Sam jako nezadovolj a uslugama prevoznika JGSP Novi Sad
Mira Markovic
Negde
pre 12 sati · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 27. jun 2026.
Sanja Majdandžić
Negde
pre 12 sati · Putujem na posao u vraćam se istim ti autobusima koji nemaju klimu . Relacija Begeč - Novi Sad
Anica Pavlov
Negde
pre 13 sati · hoću za plaćenu kartu da se vozim u klimatizovanom autobusu
Jelena Delić
Negde
pre 19 sati · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 27. jun 2026.
Sanja Pajic
Negde
pre 20 sati · Nedopustivo je da nema klime u 21 veki
Maja Aleksić
Negde
pre 21 sat · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 27. jun 2026.
Tijana Markovic
Negde
pre 21 sat · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 27. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 1 dan · Potpisujem zato što je nehumano voziti se autobusima gde unutrašnja temperatura prelazi spoljašnju. Pogotovo ako neko nije dobrog zdravstvenog stanja,vrlo lako može da i ne izađe iz autobusa.Šta da kažu ljudi ,koji takva dva autobusa moraju promeniti do posla i još raditi taj dan . Ovo je čisto maltretiranje stanovništva,koji nema drugi izbor kretanja kroz grad.
Sanja Kostresevic
Negde
pre 1 dan · Nedopustivo je da karta bude sto dinara,a da u autobusima bude sto stepeni.Da li neko razmišlja o vozačima i da li je bezbedna vožnja?
Slavica M
Negde
pre 1 dan · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Ivan Svirčević
Negde
pre 1 dan · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Nataša Bulajić
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
julijana kovac
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 2 dana · Autobusi su stari i voznja je neizdrziva i na kracim relacijama. Zamislite kako je vozacima autobusa voziti smenu od osam sati?! Ukoliko se desi da vozacu pozli od vrucine, ugrozeni su zivoti i putnika u autobusu i drugih ucesnika u saobracaju. Smatram da se ovaj problem olako shvaca i nista se ne resava godinama.
Veronika Tordaj
Negde
pre 2 dana · Potpisujem jer redovno na liniji 42 dolaze krševi a već 2 jutra u 5:00 autobus za zonu sever greje.
Alex 73
Negde
pre 2 dana · Napolju je skoro 40 stepeni i NEDOPUSTIVNO I NEHUMANO je da autobusi kojima putujemo svakodnevno nisu klimatizovani. To nije luksuz, to je osnovna potreba.
Anonimno
Negde
pre 2 dana · Svakodnevno koristim autobus...
Jelena Vudraković
Negde
pre 2 dana · Svakodnevno se prevozim gradskim prevozom i 80% njih nije klimatizovano ili je klima neispravna
Slobodanka Krasic
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 26. jun 2026.
Lorena Bundalo
Negde
pre 2 dana · Nema smisla vise
Anonimno
RS
pre 2 dana · Zato što je neophodna klimatizacija u gradskom prevozi
Ljubiša Vaguric
Negde
pre 2 dana · Potpisujem jer verujem da građani koji koriste javni prevoz imaju pravo na bezbedne i klimatizovane autobuse. Tokom letnjih vrućina klima nije luksuz, već pitanje zdravlja, dostojanstva i osnovnih uslova za putovanje.
Gorica Sekulić
Negde
pre 2 dana · Potpisujem zato što je moj brat vozač autobusa i radi u nehumanim uslovima, stari autobusi bez klime .
Marija Budimirovic
Negde
pre 2 dana · Je ne izdrživo putovati iz Futoga do Novog Sada na +40
Sanja Nikodinović
Negde
pre 2 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Natasa Mitrovic
Negde
pre 3 dana · Je nedopustovo da u 21. veku se vozimo u saunama od buseva na +40 napolju!!!!!
Stevan Stankovic
Negde
pre 3 dana · Nema svrhe placanja uredno karti, ako nema uslova zato.... Lps kcalitet autobusa, nije klimatizovano
Mladjenka Keleman
Negde
pre 3 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Mirjana Joković
Negde
pre 3 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Mirjana Stojanovic
Negde
pre 3 dana · Putujem svaki dan i temperatura u autobusima bez klime je nesnosna. Neophodno je da svi autobusi imaju klimu.
Anonimno
Negde
pre 3 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Anonimno
Negde
pre 3 dana · Su nepodnosljive vrucine u autobusima, bukvalno nam se pada u nesvest svaki put
Tatjana Đorđević
Negde
pre 3 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Tijana Vignjevic
Negde
pre 3 dana · Zato sto je sramota da jedan grad kao sto je Novi Sad nema adekvatne autobuse i klimatizovane,malo malo se zapale ili pokvare a da ne pricam vozaci koji su bezobrazni i uredno naplacujete karte za krntije u kojima nas vozite ,ovo je sramota za Novi Sad!
Anonimno
Negde
pre 3 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 25. jun 2026.
Ivana Svorcan
Negde
pre 3 dana · Zato što je nepodnošljivo voziti se gradskim prevozom. Osećaj kao u rerni, užasno toplo da padneš u nesvest.
Igor Milošević
Negde
pre 4 dana · ...je prevoz u nekim drugim gradovima besplatan, a pritom su autobusi klimatizovani, ispravni i čisti, vozači ne preskaču vožnje.
Anonimno
Negde
pre 4 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 24. jun 2026.
Igor Aleksic
Negde
pre 4 dana · Iz Negde potpisao ovu peticiju u 24. jun 2026.
Snežana Djordjević
Negde
pre 4 dana · Nije ljudski na taj način mrcvariti gradjane koji moraju da koriste gradski prevoz.
Vesna Petkovic
Negde
pre 4 dana · Se kuvam u busu
Anonimno
Negde
pre 4 dana · Nenormalno toplo kao u sauni.Bude toplije nego napolju. Utisak kao da jos dodatno radi grejanje