pre 1 dan ·
Potpisujem zato što je nehumano voziti se autobusima gde unutrašnja temperatura prelazi spoljašnju. Pogotovo ako neko nije dobrog zdravstvenog stanja,vrlo lako može da i ne izađe iz autobusa.Šta da kažu ljudi ,koji takva dva autobusa moraju promeniti do posla i još raditi taj dan . Ovo je čisto maltretiranje stanovništva,koji nema drugi izbor kretanja kroz grad.
pre 2 dana ·
Autobusi su stari i voznja je neizdrziva i na kracim relacijama. Zamislite kako je vozacima autobusa voziti smenu od osam sati?! Ukoliko se desi da vozacu pozli od vrucine, ugrozeni su zivoti i putnika u autobusu i drugih ucesnika u saobracaju. Smatram da se ovaj problem olako shvaca i nista se ne resava godinama.
pre 2 dana ·
Napolju je skoro 40 stepeni i NEDOPUSTIVNO I NEHUMANO je da autobusi kojima putujemo svakodnevno nisu klimatizovani. To nije luksuz, to je osnovna potreba.
pre 2 dana ·
Potpisujem jer verujem da građani koji koriste javni prevoz imaju pravo na bezbedne i klimatizovane autobuse. Tokom letnjih vrućina klima nije luksuz, već pitanje zdravlja, dostojanstva i osnovnih uslova za putovanje.
pre 3 dana ·
Zato sto je sramota da jedan grad kao sto je Novi Sad nema adekvatne autobuse i klimatizovane,malo malo se zapale ili pokvare a da ne pricam vozaci koji su bezobrazni i uredno naplacujete karte za krntije u kojima nas vozite ,ovo je sramota za Novi Sad!