pre 2 sedmice ·
Da li u 21. veku zaista treba da napišem razlog prava na tekuću pijaću vodu za osnovne životne potrebe? Zato što smatram da imam u svom gradu pravo 24h na vodu koju redovno plaćam?! Da, zbog slabog pritiska vode i isključenja mi se pokvarila nova veš mašina i da garancija takav kvar ne pokriva ? Da... Mislim DA je dovoljno.
pre 4 sedmice ·
Svaku noc nemam vode.Ne mogu da ukljucim masinu za ves dok je jeftina struja.Stignem kuci u 23h jer radim do 22.Ne mogu se istusirati.A racun placam redovno
pre 4 sedmice ·
Novi Sad leži na Dunavu, znači da imamo vode koliko god je potrebno, a to što nesposobna bagra nije u stanju da je preradi za ljudsku upotrebu je sasvim druga priča...
pre 5 meseci ·
Nema vode u Novom Sadu uveče, vodovod ne pruža uslugu koju plaćamo, niti umanjuje račune. Problem je postojao i prošle godine kada su par meseci bile restrikcije vode, taj problem nije rešen još uvek - i sada nema vode uveče. Takođe voda nestaje priličmo često, čim padne malo obilnija kiša (koja doduše poplavi ceo novi sad i izlije svu kanalizaciju) ili nema kiše par dana - voda nestaje. Vodosnabdevanje u Novom Sadu je nestabilno, a vodu plaćamo kao da živimo u Africi a ne u Srbiji koja leži na vodi...